Кандидат у Президенти України від націоналістичних сил Руслан Кошулинський пояснив, чому Україна не може вибратися із «ярма»

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 03.02.2019
Найбільшою проблемою для українців, на думку кандидата у президенти Руслана Кошулинського, є олігархічна влада, яка через власну зацікавленість «позбувається» розумного та тверезомислячого населення, змушуючи його шукати заробітку за межами України.

Націоналіст зазначає, що чинна влада у такий складний, воєнно-зубожілий для держави час продовжує жити у своє задоволення: красти бюджетні кошти та відпочивати на заморських курортах. Вона зовсім не переймається життям та долею простого люду. Те, що українці масово виїжджають за кордон – це для олігархів норма, адже вони не потребують висококваліфікованих робітників так, як інші розвинені країни.

 – Військові кажуть, що патріотизм це, коли на крик: «Наших б’ють!» усі збігаються, а не розбігаються. Я не можу відповісти хлопцям, які питають, чому під час воєнного стану депутати ВР йдуть у відпустку, чому верховний головнокомандувач під час війни їде на Мальдіви відпочивати, чому міський голова Львова Садовий разом із Фрідманом, російським бізнесменом, власником «Альфа-груп» проводять Alfa Jazz Fest. То ми з ними Alfa Jazz-и проводимо чи воюємо?! – підкреслив націоналіст.

Об’єднати українську владу і населення сьогодні, за словами Руслана Кошулинського, допоможе лише відчуття єдності суспільства у боротьбі за свою незалежність.

 – Ми повинні жити з однією метою – відстояти свою незалежність, якщо цього відчуття не буде, то одні йтимуть воювати, а інші – на фестивалі російських бізнесменів, – запевнив кандидат у президенти.

Для того, аби українці хотіли розвиватися у власній державі, створювати підприємства, націоналісти пропонують відповідні заохочення на рівні законодавства.

 – Ми пропонуємо кошти, які заробітчани передають на Україну, вважати інвестиціями і не оподатковувати їх хоча би 5 років. Це допоможе навернути людей, які працюють за кордом, та відновить вітчизняну комерційну діяльність українців у рідній державі. Порівняйте нашу країну з Ізраїлем, навкруги якого ворожі країни, проте його населення та влада будь-якими способами: на економічному рівні, завдяки підтримці інших країн, санкцій відстоюють свої права, адже мають відчуття єдності. Усі тримаються купи – це приклад того, як ефективно можна себе захистити. Тільки формула єднання дасть нам змогу перемагати, адже іншого варіанту в нас немає, – підсумував Руслан Кошулинський.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.