«Щоб перемогти окупанта, необхідно створити в Україні справедливий мир», – Руслан Кошулинський у Тернополі

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 02.02.2019
Кандидат у Президенти України від об’єднаних націоналістичних сил Руслан Кошулинський сьогодні, 31 січня, зустрівся із співробітниками Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації дітей-інвалідів.
 
Під час зустрічі Руслан Кошулинський розповів, що висування спільного кандидата на президентські вибори має кумулятивний ефект та дозволить в подальшому отримати якісну підтримку глави держави у парламенті.
 
– Українські націоналісти об’єднались у розумінні того, що потрібно спільного кандидата. Тоді це дасть набагато більший кумулятивний ефект. Ми висуваємо одну людину на президентських виборах, спільно йдемо на парламентську кампанію для того, щоб мати якісну підтримку свого майбутнього очільника держави. Інакшого варіанту не бачимо, – пояснив Руслан Кошулинський.
 
Також кандидат у Президенти України від націоналістичних сил зазначив, що його бачення перемоги у війні – це справедливий мир для українців.
 
– Для того, аби перемогти окупанта, у нашій країні потрібно створити справедливий мир. Якщо його не буде – знову почнеться війна. Наш ворог – надзвичайно потужний. Росія має ядерну зброю, до цієї війни вона готувалась і далі продовжує вкладати кошти в збройні сили на противагу Україні. Наприклад, бюджет ЗСУ – 3 мільярди доларів США, бюджет збройних сил Московії становить понад 70 мільярд доларів, а у США – 719 мільярдів. Враховуючи це, казати, що ми легко переможемо агресора – просто лукавство. Сьогодні ми маємо повністю переоснащувати Збройні Сили України. Якщо немає сучасної зброї, то буде гинути все більше військовослужбовців, – наголосив Руслан Кошулинський.
 
Націоналістичний кандидат підмітив, що неможливо перемагати, розвиваючи тільки якусь одну галузь.
 
– Ми не можемо отримати перемогу, якщо будемо працювати лише у якійсь  одній сфері – військовій, дипломатичній, економічній чи ідеологічній. Потрібно об’єднувати усі зусилля, тоді все буде під силу, – додав Кошулинський.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

15.11.2019 soroka
«Депутати проголосували, щоб у 2020 році акцизний збір залишався у місцевих бюджетах», — нардеп від Тернополя Андрій Богданець
14 листопада у Верховній Раді депутати своїми голосами підтримали поправку до Бюджетного кодексу, яка передбачає,…

Подорож вихідного дня

14.11.2019 Анна Семенків
На Тернопільщині золотіє храм, який легко сплутати з палацом
Серед невеличких будов Кременця розкинулася ошатна споруда, що сяє золотом, навіть коли бракує сонця. Ось…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.