Журналіст: Список досягнень Порошенка довший за перелік його недоробок

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 02.02.2019

Ніхто з його конкурентів не може запропонувати кращого порядку денного.

Таку думку висловив головний редактор журналу “Новий час” Віталій Сич на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“На цьому тижні один з головних фаворитів президентських перегонів – чинний голова держави Петро Порошенко – заявив про свій намір поборотися за найвищу посаду в країні. Ми опитали людей, чия думка для нас важлива, чи гідний Порошенко другого терміну”, написав головний редактор “Нового часу”.

Він зазначив, що досягнення і провали президента збирали авторитетні експерти: Олександр Пасхавер, Володимир Фесенко, Ірина Бекешкіна, Гліб Вишлінський, Олексій Гарань та інші.

“На мій погляд, список його досягнень довший, ніж перелік провалів і недоробок. На думку експертів, другий термін Порошенка – це прогнозовано прозахідний і пронатівський вектор, повільне економічне зростання і стримана модернізація. Занадто повільний ріст і занадто стримана модернізація для багатьох, але все ж зростання і модернізація”, підкреслив журналіст.

Він також заявив, що не бачить реальних конкурентів Петрові Порошенку серед інших кандидатів у президенти.

“Хто з кандидатів, у яких є реальні шанси пройти до другого туру, може запропонувати щось краще? Боюся, що це питання зависло в повітрі. Особисто мене лідер гонки Володимир Зеленський зараз лякає навіть більше, ніж Юлія Тимошенко”, – заявив Віталій Сич.


Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.