Ігор Побер: «У системі надання субсидій таки треба навести лад»

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 01.02.2019
Нещодавно уряд схвалив нові правила надання житлових субсидій населенню. Так, з січня 2019 року почнеться й процес їх монетизації — виплати у грошовій формі.
На думку народного депутата від фракції БПП Ігоря Побера, необхідно справді ретельно перевіряти субсидіантів, адже серед них є багато тих, кому ця соціальна допомога не зовсім потрібна.
 
– Деякі громадяни отримують субсидію незрозуміло для чого, бо їхні статки цілком дозволяють оплатити все самостійно. Вони можуть навіть займатись підприємницькою діяльністю, зареєстрованою на когось іншого, а при цьому сім’я отримує допомогу від держави. У цій системі таки треба нарешті навести лад. У першу чергу, субсидія потрібна незахищеним верствам населення, а не багатіям. Для цього потрібно створити окрему штатну одиницю при управліннях, міських радах, яка б стежила за законністю права субсидіанта на грошову допомогу, – пояснив Ігор Побер.
 
До слова, міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що наразі субсидії від держави отримують орієнтовно 4 мільйони українських сімей.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.