Порох починає підмокати?

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 11.01.2019
Днями в багатьох регіонах країни з’явилися білборди народного депутата Олександра Шевченка, що став переможцем президентських праймеріз УКРОПу.

Їхній слоган «Прибрати порох з нашої оселі» наробив чималого переполоху в колах місцевих чиновників, депутатів від БПП й навіть адміністрації чинного гаранта. Одне з двох – або згадані чиновники надто глибоко вчиталися в текст і побачили в ньому якісь приховані смисли, або ж вловили певні алюзії на прізвисько, яким самі повсякчас називають діючого президента. Певно, сум’яття зросло ще й через слабке володіння українською мовою. Бо ж, якщо зазирнути до тлумачного словника, стане зрозуміло, що «порох» – це пил або курява.  

Внаслідок власники рекламних площ почали отримувати погрози від місцевих можновладців і представників СБУ з вимогою припинити розміщення вищезазначеного піар-матеріалу.

З огляду на це, УКРОП звертається до Петра Порошенка з наполегливим проханням не повторювати помилок свого попередника, який безліч разів наступав на горло українській демократії. Подібні кроки опускають і так невисоку репутацію українського інституту президентства до нульового рівня. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.06.2019 soroka
Лідер Аграрної партії Михайло Поплавський відвідав фестиваль «Відродження українського села»
Лідер Аграрної партії Михайло Поплавський та його однопартійці відвідали Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села, його…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.