Ігор Побер: «Україна з Росією об’єднана спільними контрактами, які ми змушені виконувати»

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 28.12.2018
У п’ятницю, 21 грудня, в Раді зареєстрували законопроект № 9442 про Звернення Верховної Ради до президента України щодо оголошення війни, розриву дипломатичних відносин і припинення транспортного сполучення з Росією.
 
Свою думку щодо цього висловив народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.
 
– Я поки не бачив законопроекту № 9442, але думаю, що треба досить обережно до нього ставитись. Звичайно, в нас йде війна з Росією. Попри це, не варто забувати, що ми об’єднані спільними контрактами, які Україна просто змушена виконувати. Якщо ні, то санкції до нашої держави можуть бути такими, що не вистачить ніяких кредитів МВФ. Зазвичай подібні законопроекти є популістичними, їх часто створюють, аби згуртувати навколо себе електорат. Звісно, треба розривати торгівлю та сполучення з РФ, але що стосується залізниці, то ми дуже переплетені з Росією і не так легко одним законом все змінити, – пояснив Ігор Побер.
 
До слова, на початку грудня у ВРУ було зареєстровано законопроект, який передбачає введення санкцій проти 18 фізичних та 43 юридичних осіб РФ, що мають бізнес в Україні.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

17.03.2019 soroka
Голова облpади Віктоp Овчаpук здійснює аналіз pезультатів пеpших етапів pефоpмування медицини в Теpнопільській області
З метою аналізу pезультатів пеpших етапів pефоpмування галузі медицини, pеалізованих закладами охоpони здоpов’я області, голова…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.