«Брудомети вже заряджені і після 1 числа почнуть стріляти» - Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  sorokabiloboka 27.12.2018
Вже 30 грудня в Україні офіційно стартує виборча кампанія до президентських виборів, а в останній день 2018 року кандидати зможуть реєструватися до участі у них.
 
На думку народного депутата з Тернопільщини Ігоря Побера, майбутня передвиборча кампанія та власне вибори будуть найбільш напруженими та брудними у порівнянні з попередніми.
 
- Мабуть, ця виборча кампанія буде однією із найбрудніших. Брудомети вже заряджені і з 1 числа нового року почнуть свою роботу. У нас також на Тернопільщині були вибори до ОТГ. Із великими скандалами та провокаціями вони відбувалися зокрема й у Білецькій ОТГ. Про це навіть розповідали і на центральних телеканалах. Гадаю, що вибори до громад продемонстрували рівень готовності різних політичних сил до майбутніх і президентських, і парламентських виборів, а також – методи та способи боротьби із конкурентами. Однак ототожнювати вибори в ОТГ із президентськими – не варто, - зазначив депутат ВРУ.
 
Також Ігор Побер прокоментував вибори, які нещодавно відбулися в ОТГ. Депутат переконаний, що на відміну від парламенту, у радах громад не повинно виникати міжпартійних протистоянь, а успіх новоспечених ОТГ залежатиме виключно від їх очліьників.
 
- Чи будуть вживатися різні політичні сили в ОТГ? Тут все залежатиме від авторитету керівника громади. Від того, як він працюватиме. На місцях трохи легше мобілізувати чи консолідувати депутатів для вирішення актуальних питань, які повинні сприяти розвитку на місцях. Адже всі вони живуть в невеликому селі чи селищі. Всі один одного знають і намагаються мирно співпрацювати. Там такої проблеми, як наприклад у Раді, немає, - додав нардеп.
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.06.2019 soroka
Ігор Побер: «Заява про розпуск парламенту значно підняла рейтинги президенту та його команді»
Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення ухвалили…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.