Лілія Гриневич та Арсеній Яценюк поспілкувалися зі студентами ТНЕУ

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 13.12.2018
Під час відкритої лекції 11 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та економіст, юрист Арсеній Яценюк спілкувалися із студентами Тернопільського національного економічного університету.

 Метою робочого візиту поважних гостей в ЗВО стала зустріч у форматі відкритої лекції: «запитання – відповідь» із професорсько-викладацьким колективом і студентами.

Розпочав діалог ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Крисоватий, наголосивши, що кожен охочий має можливість поставити запитання гостям, обмінятися думками щодо чинної системи вищої освіти та економіки держави.

Відповідаючи на численні запитання студентів, Лілія Гриневич порадила молодим людям активно долучатися до міжнародних програм обміну, використовувати можливості навчання за кордоном. Однак, після завершення навчання повертатися в Україну і на практиці впроваджувати власні знання і здобутий досвід, задля розбудови рідної держави.

– Саме від конкурентоспроможності та професійності майбутніх економістів, фінансистів залежить подальше процвітання та обороноздатність країни. Сьогодні ми маємо нагоду окреслити наші недоліки та спільно обговорити шляхи їх подолання, – підкреслила пані Міністр.

 Арсеній Петрович у свою чергу розмежував поняття «справедливість» у різних аспектах – економічна справедливість, соціальна, юридична, і додав, що ця дефініція не вираховується в грошах, статі, віці.

– Світ не вузькопрофільний, і ви не досягнете успіху, якщо не знатимете як працює глобальна економіка. Студентська пора – це час неймовірних можливостей, тому використайте його з користю для себе. Постійно навчайтеся і ви будете успішними, – зауважив Арсеній Яценюк.

Також Лілія Гриневич та Арсеній Яценюк запевнили, що ще завітають до студентів ТНЕУ, щоб продовжити активне обговорення суспільно-важливих тем.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.06.2019 soroka
Лідер Аграрної партії Михайло Поплавський відвідав фестиваль «Відродження українського села»
Лідер Аграрної партії Михайло Поплавський та його однопартійці відвідали Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села, його…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.