Віктор Овчарук: «Низький уклін вам, солдати та офіцери, за хоробрі та сповнені віри серця», – у Тернополі вшанували захисників рідної землі

Опубліковано в Політика Автор  soroka biloboka 06.12.2018
З нагоди відзначання 6 грудня Дня Збройних сил України голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук привітав військовослужбовців краю.

У залі Тернопільської обласної філармонії переддень свята вшанували усіх військових, які у лавах ЗСУ служать задля зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

 – Із 2014 року, який став роком випробувань, наша армія розпочала відроджуватися «з пожеж війни і з полум’я вогнів», міцніла, набиралася бойового досвіду у реальних умовах воєнних дій та зламали усі кремлівські задуми. За короткий час українське військо здобуло в визнання усьому світі та дивує міжнародну спільноту самовідданістю та хоробрістю. Ви, залишивши вдома родини, батьків, дітей, дружин та чоловіків, наречених, ризикуючи власним життям, взяли у руки зброю, бо виконуєте наймужнішу і найпочеснішу місію –  захищаєте свою родину, свій дім, свої села, містечка, міста – нашу Україну. Хоч ворог не полишає своїх загарбницьких планів і стягує до кордонів нашої держави все більше техніки та війська. Ми українці переконані – у російських окупантів нічого не вийде, бо загартовані і боєздатні Збройні Сили України зупинять ворога. Пишаємося, що підрозділ славного українського війська – 44 окрема артилерійська бригада, яка є частинкою нашої тернопільської громади, з гідністю та честю виконує покладені на неї завдання на території Донецької та Луганської областей. Низький уклін вам, солдати та офіцери, за хоробрі та сповнені віри серця, – звернувся до військовослужбовців Віктор Овчарук.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.