Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»

Опубліковано в Соціум 23.05.2024

Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці з різних регіонів України виготовлятимуть власноруч традиційні українські обереги для захисників – ляльки-мотанки. 

«Ми, жінки України, хочемо підтримати наших захисників, які на фронті оберігають нас, наших дітей і всю Україну. Поділитися з ними теплом та турботою», - каже координатора проєкту Анна Моргунова. 

Проєкт триватиме протягом травня. А до Дня захисту дітей «Українська команда» передасть виготовлені обереги військовим, які зі зброєю в руках захищають сьогодні наших дітей і всю країну.  

Разом з оберегами «Українська команда» планує передати захисникам чергову партію дронів і закликає дорослих українців донатити на безпілотники, які сьогодні дуже потрібні на всіх ділянках фронту.  

«З мене мотанка – з вас донат», - кажуть маленькі учасники проєкту «Оберіг для військових».

Задонатити:

Приватбанк    

Монобанк   

UAPay   

Повні реквізити

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.