Святослав Півторак: «Колектив “Тернопільелектротранс” передав допомоги для ЗСУ на суму понад 1,5 млн грн»

Опубліковано в Соціум 01.05.2024
29 квітня працівники КП «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради передали для потреб захисників FPV-дрони в комплекті (комплекс безпілотний авіаційний).
 
На звернення командира батальйону бригади Територіальної оборони працівники комунального підприємства «Тернопільелектротранс» спільно з профспілковим комітетом за власні кошти закупили та передали військовим вісім FPV-дронів на загальну суму 144 тис. грн.
 
Окрім цього, раніше на звернення командира військової частини, де проходять службу військові Тернопільської територіальної громади, працівники комунального підприємства «Тернопільелектротранс» закупили та передали техніку й обладнання на загальну суму 50 540 грн. А саме:
  • Компресор електромережевий (16 450 грн);
  • шуруповерт-дриль безщітковий акумуляторний (6 020 грн);
  • точильний верстат (6 540 грн);
  • набір екстракторів (1 809 грн);
  • шліфмашина кутова (2 625 грн).
Окрім цього, для потреб захисників були передані також набори ключів, мультиметри, щитки електрозварювальника, ручні лобзики, зарядний пристрій BOSH тощо.
 
Загалом, за словами заступника директора підприємства Святослава Півторака, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну колективом  закуплено та передано різноманітної допомоги для ЗСУ загальною сумою понад 1,5 млн грн. 
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.