Дякую діткам, які надіслали нашим захисникам частинку великоднього тепла з рідного Тернополя - Сергій Надал

Опубліковано в Соціум 30.04.2024

У Тернополі відбулася акція «Писанка Захиснику». Дітки та колективи освітніх закладів підготували великодні гостинці для військових, які на передову відвезли наші волонтери. Діткии створили для наших Героїв-захисників справжній великодній настрій. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

За словами мера, акція «Писанка Захиснику» досягла головного результату – тернопільські Герої-захисники та захисниці на передовій відчули частинку великоднього тепла з рідного Тернополя.

 «Участь в акції «Писанка Захиснику взяли представники та колективи закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти. Учасники приготували паски, пряники з великодньою символікою, декоративні яйця-писанки, витинанки, обереги, вітальні листівки, малюнки тощо. Такі «великодні кошики» з Тернополя вже отримали наші Герої-захисники та захисниці. А з ними - частинку великоднього тепла з рідного Тернополя», - заявив Сергій Надал.

Також міський голова розповів, з якою вдячністю приймали великодні подарунки наші військові. 

«Наші Герої постійно надсилають відео з вдячністю для діток та освітян Тернополя. За те що долучилися до акції «Писанка Захиснику», приділили увагу та час для розфарбування передач, намалювали малюнки та зібрали у посилки смаколики. Хлопці 33-ї окремої механізованої бригади дякують нашим діткам, освітянам та волонтерам з Тернополя за посилки в рамках акції «Писанка Захиснику». Хлопці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» також отримали посилки від дітей Тернополя в рамках акції «Писанка Захиснику». Ми в свою чергу щиро дякуємо кожному Герою. Дякуємо за кожне врятоване життя, за щохвилинну боротьбу з ворогом! Також щиро дякую нашим діткам. Ви є світле майбутнє нашої держави!», - заявив Сергій Надал.

Нагадаємо

28 квітня на Майдані Волі біля пам’ятника Данилу Галицькому, просто неба відбувся святковий майстер-клас «Великодня писанка», під час якого усіх охочих безкоштовно навчали основ мистецтва писанкарства.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.