Волонтери «Української команди» Тернопільщини передали ліки та медичні засоби бойовим медикам на Запорізький напрямок

Опубліковано в Соціум 19.04.2024
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області продовжує підтримувати медиків, які рятують життя на фронті.
 
Так, днями волонтери передали чергову допомогу для бойових медиків 85 окремого батальйону 105 обр ТрО ЗСУ на Запорізький напрямок.
 
Вони отримали багато тактичної медицини, зокрема IFAK аптечки, оклюзійні наліпки, протиопікові пов’язки, абдомінальні бандажі, засоби для лікування переломів, ран, САТ турнікети, а також зарядну станцію Ekoflow, мультитули, тактичні ліхтарики, декомпресійні голки тощо.
 
– Продовжуємо працювати для підсилення нашого незламного війська, яке щодня наближає справедливу перемогу України. Дякуємо нашим американським та швейцарським друзям, які не втомлюються допомагати,  наголосив волонтер «Української команди» Тернопільщини Андрій Надкевич.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.