Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій

Опубліковано в Соціум 18.04.2024
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі.
 
Вони допоможуть воїнам виконувати бойові завдання, швидко пересуватися позиціями та транспортувати необхідні речі.
 
 
– Тривалість життя машин на війні дуже коротка. Вони можуть служити кілька тижнів, днів чи навіть годин. Ремонт та обслуговування автівок дороговартісний, тому  ми намагаємося закривати цю потребу. Вже давно співпрацюємо із воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Намагаємося оперативно приймати від них запити та опрацьовувати їх. Днями відремонтували ще три автомобілі. Сподіваємосявони допоможуть військовим у їхніх надскладних завданнях,  наголосив лідер «Української команди» в Тернопільській області, народний депутат Микола Люшняк.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.