Володимир Кличко та «Українська команда» передали пілотам бригади ім. Сікорського шоломи 

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 05.02.2023

Володимир Кличко та волонтери «Української команди» передали шоломи пілотам 18-ї окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського.

Допомогу від волонтерів отримав командир бригади полковник Віталій Панасюк, повідомляє «Українська команда».  

Під час зустрічі з військовими Володимир Кличко зазначив, що Україна сьогодні захищає не тільки свою землю і незалежність. Вона захищає кордони вільного світу. Тому європейці допомагають нам озброєнням та амуніцією. А волонтери роблять все необхідне, щоб акумулювати підтримку та допомагати захисникам на передовій. 

Керівник волонтерського штабу Артур Палатний наголосив, що «Українська команда» допомогла льотчикам завдяки Володимиру Кличку. На запит пілотів він доставив з-за кордону найсучасніші авіаційні шоломи. Адже Володимир сам має ліцензію, керує вертольотом та добре знається на цій справі.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.03.2023 soroka
Михайло Цимбалюк: «Військовий, який демобілізувався, має бути пошанований державою»
Про виклики, з якими українці вже впоралися, а також ті проблеми, які чекають нас попереду,…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.