«Ні» московським традиціям: у Трибухівській громаді Різдво хочуть святкувати 25 грудня

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 24.11.2022
Трибухівська громада закликає святкувати Різдво разом з усім цивілізованим світом – 25 грудня.
 
Таке рішення обговорили на засіданні ініціативної групи, до якої увійшли голова громади Олег Ковдрин, старости сіл, підприємець Петро Гадз, директор місцевого будинку культури Марія Качур, Любов Маринюк та інші.
 
Під час зібрання вони погодили винести це питання на розгляд сесії. Так, прийнято рішення відправити звернення до Предстоятеля ПЦУ Епіфанія, Глави УГКЦ Святослава Шевчука, Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, Архиєпископа Тернопільського і Кременецького Нестора щодо святкування Різдва 25 грудня.
 
Підприємець Петро Гадз каже, українці повинні орієнтуватися на європейські традиції, а не московські.
 
– Уже кілька років поспіль перед нами знову постає питання: коли ж святкувати Різдво? Та цьогоріч різдвяні свята будуть для нас зовсім не такими, як були раніше, адже тисячі українських сімей роз’єднані війною. У цей важкий для всіх нас час ми маємо прийняти ще одне важливе для нашої країни рішення. Рішення, яке ще більше об'єднає нас з сучасним та цивілізованим суспільством. Рішення, яке стане ще однією стіною між нами та ворожим сусідом. Маємо святкувати Різдво Христове 25 грудня! Це сімейне свято, тож давайте відзначати його разом з нашою європейською родиною!  зазначив Петро Гадз.
 
Ініціативна група одноголосно підтримала звернення, тож його відправлять на розгляд сесії.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.10.2023 soroka
Дрони, тепловізори, транспорт: Київрада виділила додаткові 1 млрд 260 млн грн на ЗСУ, - Кличко
Київська міська рада сьогодні на позачерговому засіданні проголосувала за збільшення допомоги захисникам майже на 1,3…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.