Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 27.09.2022
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з яких – масажистом, щоб допомогти проходити реабілітацію українцям, причетним до війни – військовим, волонтерам, всім, хто потребує відновлення. 
 
Чоловік звернувся до Тернопільської обласної ради, щоб допомогли знайти кабінет масажу, де б він зміг втілювати свій волонтерський задум.
Про це розповів голова облради Михайло Головко.
 
– Звісно, ми підтримали ініціативу пана Ігоря і посприяли у вирішенні його питання. Зараз він активно працює в Тернопільській обласній клінічній лікарні, віддається своїй справі сповна, від щирого серця і не сподівається жодної винагороди. Вкотре переповнюють емоції та почуття вдячності! Пишаюся українцями!  Ми – непереможна нація. Нехай же Бог щедро поблагословить пана Ігоря здоров’ям, всіма благами і керує його руками. Хлопцям – успішної реабілітації, швидкого відновлення і повернення в стрій!  зазначив Михайло Головко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.