Михайло Цимбалюк розкритикував закон, який дозволяє будувати дороги, а не фінансувати армію (відео)

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 24.09.2022
 
Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №7669, яким кошти із дорожнього фонду повертаються на будівництво доріг в умовах війни.
 
Команда «Батьківщини» голосувала проти. Чому – розповів народний депутат Михайло Цимбалюк.
 
– Ми з фракцією робили спроби удосконалити цей законопроєкт до другого читання, щоб все-таки кошти бюджету воюючої держави були спрямовані найперше на сектор оборони. На жаль, наші правки не були враховані. Якщо гроші є зайві, то тоді їх можна було б спрямувати на відновлення тієї інфраструктури, яку було знищено під час бойових дій. Теж таку правку не підтримали. Ми вважаємо що внесення змін в бюджет воюючої держави, що стосується дорожнього фонду, можна було спрямувати на відновлення житла тих громадян, які будуть взимку жити в багатоповерхових будинках без дахів. На жаль, і цю пропозицію не було враховано, – зазначив Михайло Цимбалюк.  
 
Він нагадав колегам, що за кожну копійку, яка використовується з бюджету в період воєнного стану, потрібно буде звітувати перед суспільством.
 
– Це ті кошти дорожнього фонду, які могли бути спрямовані на покращення матеріально-технічної бази наших військових. Наступає осінньо-зимовий період. Чи всі військові забезпечені теплим одягом? Наскільки мені відомо, то на сьогодні закуплено тільки на 300 тисяч особового складу,  додав Михайло Цимбалюк. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.