Новостворена футбольна команда «Бучач», яку фінансують підприємства Петра Гадза, вже здобуває перші перемоги

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 18.08.2022
Новостворений футбольний клуб «Бучач» здобуває перемогу в першості Тернопільської області з футболу.
 
Матч відбувся 14 серпня 2022 року з ФК «Фенікс» (Біла). У активній боротьбі бучачани перемогли із рахунком 3:2.
 
На сьогодні команда складається з вихованців місцевого футболу, які погодились грати без оплати, за ідею підтримки та розвитку місцевого футболу, молоді та спорту. Всі адміністративні витрати взяли на себе представники ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «ГАДЗ», пишуть "Бучацькі справи". 
 
В післяматчевих коментарях головний тренер ФК «Бучач» Олег Долик розповів, що ідея створення виникла після благодійного матчу на підтримку Збройних сил України, де була зібрана рекордна сума коштів для наших захисників.
 
– У матчі проти зірок Тернопільського футболу брали участь виключно вихованці місцевої школи футболу, що привернуло неабиякий інтерес мешканців Бучацької територіальної громади. Було отримано багато похвальних відгуків. Пролунало не одне прохання продовжувати та розвивати саме свою молодь та футбольний напрямок на базі місцевих хлопців, брати участь у різних турнірах та змаганнях. Звичайно, жодна футбольна команда не може існувати без певних коштів, тому з ініціативи хлопців я звернувся до представників «Бучачагрохлібпрому» та «ГАДЗ» в особі Попіля Казимира, Грицака Олега та Мельника Тараса щодо сприяння розвитку місцевих вихованців, які позитивно відгукнулись та підтримали наше прагнення,– розповів тренер.
 
Наступний матч команди відбудеться вже цієї неділі.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.10.2023 soroka
Дрони, тепловізори, транспорт: Київрада виділила додаткові 1 млрд 260 млн грн на ЗСУ, - Кличко
Київська міська рада сьогодні на позачерговому засіданні проголосувала за збільшення допомоги захисникам майже на 1,3…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.