Палатний: «Українська команда» передала для захисників рації та прибори нічного бачення

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 16.08.2022

Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для захисників, а також одяг та медичне обладнання.

Про це повідомив керівник Волонтерського штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook. 

«Передали рації, прибори нічного бачення, медичні рюкзаки, ремонтні комплекти та «кікімори» для бійців в/ч 7013 та в/ч 4103, які боронять країну в Сумській та Запорізькій областях. Тернопільська команда та Микола Люшняк передали воїнам 44-ї окремої артилерійської бригади імені Гетьмана Данила Апостола 90 комплектів літнього одягу, який допомогли придбати наші польські друзі. Для бійців «Азову» відправили медичне обладнання з Ванкувера, яке допомагала збирати українська громада Канади», - заявив Палатний.

Також «Українська команда» продовжує допомагати цивільним, які постраждали від війни. 

«Команди Київської, Хмельницької та Вінницької областей разом зібрали та відправили у Центр соціально-психологічної реабілітації для жінок з дітьми у Фастівському районі 1 тонну продуктів харчування, засобів гігієни, іграшки та одяг. Тернопільська команда завантажувала гуманітарною допомогою бус легендарного канадського волонтера John Graham, який доставив цей вантаж мешканцям Дніпра та в інші гарячі точки», - повідомив керівник Волонтерського штабу.

Палатний також розповів про волонтерів «Української команди». 

«До нас приєднуються люди різного віку, з різних країн. Такі, як Джон з Канади, який раніше працював у себе в пивоварні, а зараз їздить на власному бусі по українським містам і розвозить гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни. Навіть діти допомагають наближувати перемогу. Наймолодші волонтери «Української команди» - Марко Надкевич, Софійка Гудима та Даринка Слюсарчук з Тернополя. Впродовж літніх канікул вони продавали на вулиці виготовлені власноруч солодощі та прикраси з бісеру і назбирали майже 20 тисяч гривень! За їхні кошти було придбано, зокрема, бензопили для в/ч А1461», - наголосив Артур Палатний.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.