Волонтери «Українська команда» спрямували 1,7 т продуктів з тривалим терміном зберігання постраждалим від російської агресії

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 22.06.2022

Волонтерський штаб «Українська команда» зібрав 1,7 тонни продуктів харчування для мешканців регіонів, які найбільше постраждали від російської агресії.

Про це повідомив керівник штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook. 

«Розподіляємо вантаж на 1,7 тонни продуктів харчування з довготривалим терміном зберігання. Вже завтра частина буде у мешканців Сумщини, які постраждали від війни. Далі відвеземо продукти у Київську область, на Дніпропетровщину та у Запоріжжя. Туди, де найбільше цього потребують», - заявив Палатний.

Він зазначив, що продукти привіз керівник Житомирського волонтерського штабу «Українська команда» Ігор Гундич. 

Раніше повідомлялося, що Волонтерський штаб «Українська команда» зібрав та доставив вже понад 360 тон вантажів на передову та мешканцям постраждалих регіонів. Допомогу від штабу отримали вже близько 72 тисяч українців.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.07.2022 soroka
«Міжнародна спільнота має визнати росію державою-терористом, а путіна – вбивцею № 1 у світі», – Михайло Цимбалюк
Загнаний у глухий кут путін наказує знищувати цивільне населення України. У такий спосіб він хоче…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.