У Бучачі АТОвця, який перебував у полоні росіян, хочуть позбавити права на землю заради одіозного колишнього посадовця МВС (відео)

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 27.11.2021
У Бучачі місцеві депутати допомагають незаконно утримувати землю одіозному колишньому правоохоронцеві Петру Шереметі.

Про це розповів місцевий громадський активіст Роман Довбенко.

За його словами, за активного сприяння голови ГО "РС  ВОЇНІВ-УЧАСНИКІВ АТО БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ " Володимира Криськіва, депутати ігнорують права на цю ж ділянку ветерана АТО. Землю намагаються передати Петру Шереметі, який займав керівні посади в правоохоронних органах за часів Януковича.

Роман Довбенко опублікував відео, записане під час засідання земельної комісії, де мали вирішити земельне питання щодо передачі землі ветерану.

– Я, як член Бучацької громади, прийшов просто спостерігати за тим, що відбувається. В даному випадку цікаво, які думки будуть озвучуватися навколо земельної ділянки, яка незаконним шляхом захоплена Шереметою Петром Петровичем. По цій землі з моєї ініціативи відкрили кримінальне провадження. Петро Петрович знає, що в нього зараз починаються великі проблеми. Аби їх уникнути, він вирішив узаконити цю земельну ділянку, щоб не було факту злочину. Тому Володимир Криськів отак починає захищати його, – зазначив Роман Довбенко.  Я хочу цю земельну ділянку не собі, а ветерану, який воював за нашу землю. Він був в полоні, має орден «За мужність» та був «Людиною Року».

Депутати, схоже, не хотіли приймати рішення в присутності активіста, який записував їхні дії. Народні обранці на чолі з Володимиром Криськівом намагалися всупереч закону вигнати Романа Довбенка з засідання, а потім перенесли вирішення питання на наступне засідання посилаючись на «особисті справи».

– Ось який в Бучачі голова спілки АТО... Цікаво, цей депутат відстоює права атовців тільки тих, які занесли конверт? А ті атовці, які щиро воювали на самих смертельних точках і не бажають носити бабло баригам та корупціонерам - не цікаві?  Пане Криськів, Вам не соромно, – додає громадський активіст Роман Довбенко. –  В даному відео всі матимуть змогу побачити, як Бучацькі депутати в час війни притримують незаконно захоплену земельну ділянку для свого бариги Шеремети, і шукають будь-які відмазки, щоб тихенько проголосувати проти такого ж права воїна АТО, який попав у полон РФ. Чи не виглядає це так, що ці депутати є спільниками в злочині? Який здійснив Шеремета, незаконно захопивши елітну землю та заливши її бетоном, знаючи, що потім точно узаконить, за допомогою своїх депутатів?

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.