Стрічку тернопільських кінотворців визнали кращою на міжнародному фестивалі

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 21.09.2021

У рамках XVI Міжнародного кінофестивалю «Кінокімерія», приуроченому 25-ій річниці «Дня Українського кіно», в номінації некомерційні професійні фільми І місце зайняла стрічка «Орнаменти долі».

 
Документальне кіно відзнято Тернопільським обласним комунальним підприємством «Фірма «Кінодністер». Стрічка висвітлює історії людей, свідків та членів родин етнічних українців лемків, які були виселені з території Польщі, що відбулось 75 років тому.
 
Творців фільму привітав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
 
– Привітав наших митців із заслуженою перемогою! А також вручив відзнаки Тернопільської обласної ради з нагоди Дня українського кіно, який ми відзначали цими вихідними. Ще раз дякую кожному з вас за популяризацію українського кінематографу та невтомну працю над його розвитком! Тернопільщина пишається вами!  зазначив Михайло Головко. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.10.2021 soroka
Повалив пам’ятники Леніну та Кірову: Член Української Гельсінської спілки з Бучача отримав медаль «За службу Україні»
З ініціативи народного депутата Миколи Люшняка члена Української Гельсінської спілки Володимира Сторожка нагородили медаллю голови…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.