«Сім’я – моє джерело сили й натхнення», – Олексій Станько

Опубліковано в Соціум Автор  Soroka 08.07.2020
Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День сім’ї.   
 
Рецепт сімейного щастя розкрив кандидат у мери Тернополя, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько. Він розповів, якими, на його думку, мають бути правильні сімейні стосунки.
 
Олексій із дружиною Наталею виховують 3-річного сина Остапа. Вони добре знають, що сімейне життя – не обов’язково суцільне свято. Інколи у двері стукають випробування, які можна подолати лише разом.
 
– Олексію, яку роль відіграє сім’я у Вашому житті?
 
– Я щасливий у власному домі, а це дає наснагу для нових звершень. Сім’я для мене – місце любові та сили. Однак міцний та щасливий шлюб – справа нелегка, вона потребує чималих зусиль. Крок за кроком ми будуємо сімейний фундамент. Недарма кажуть, що одружитися – це означає наполовину зменшити свої права і вдвічі збільшити свої обов’язки. Я відчуваю відповідальність за свою дружину й сина, а вони оточують мене теплом та любов’ю.
 
– Що є запорукою Вашого сімейного щастя?
 
– Наша сім’я побудована на любові, довірі й повазі. Мабуть, в цьому і полягає її успіх. А ще ми з Наталею насолоджуємося батьківством. Нашому синові Остапу – 3,5 роки, це час дитячої гіперактивності, що вимагає чималих зусиль батьків, але водночас кожен день його дорослішання – унікальний. Важливо, аби батьки були поруч з дитиною завжди – не лише фізично, але й емоційно. Навіть у вирі термінових справ та щільного робочого графіку ми повинні присвячувати час рідним, створювати сімейні традиції.
 
– Якою, на вашу думку, має бути щаслива українська сім’я?
 
– Вона обов’язково має бути традиційною – союз чоловіка та жінки. Попри політичну моду в деяких країнах світу узаконювати одностатеві шлюби, я вважаю, що правильна сім’я – це традиційна сім’я. Лише батько й матір можуть дати дитині відчуття повноцінної любові й захищеності, закласти підвалини розвитку особистості. За таких умов малюк виросте впевненою у собі людиною, яка вміє розрізняти добро і зло, має високі моральні якості й є соціалізованою.
 
– Щоб Ви побажали українським сім’я з нагоди сьогоднішнього свята?
 
– Не чекайте приводів для радості. Радійте зараз – хорошій погоді, посмішці рідних, спільному сніданку. Довіряйте один одному, діліться не лише позитивними моментами, але й переживаннями. Не поділяйтеся на «ти» і «я», бо сім’я – це «ми».
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.01.2021 soroka
Народний депутат від «Довіри» Микола Люшняк підтримав жителів Тернопільщини, які виступили проти «тарифного зашморгу»
На Тернопільщині люди продовжують масово виходити на акції протесту проти підвищення тарифів на газ та…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.