На підприємстві "Бучачагрохлібпром" – у розпалі зйомки фільму

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 25.06.2020
Напередодні різдвяних свят колектив одного із найуспішніших підприємств Тернопільщини – ТзОВ «Бучачагрохлібпром» екранізував відому повість «Ніч перед Різдвом».

Фільм назбирав тисячі переглядів та сотні позитивних відгуків, а тому його творці знову вирішили відзняти стрічку. Яку – поки не кажуть, готують сюрприз.

Як розповіла автор ідеї, заступник голови наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Лілія Прокіпчук, на знімальному майданчику усіх акторів супроводжує взаєморозуміння та повага один до одного, а тому фільм має вийти не менш цікавим, аніж попередній.

– Наш перший 40-хвилинний фільм вдалося відзняти майже за три тижні. Хоч актори й не мали професійного досвіду, та зйомки пройшли напрочуд легко й позитивно. Реалізація такої ідеї нам дуже сподобалася, тому з початком літа знову вирішили зробити щось подібне, маленький аматорський досвід вже є. Колеги та друзі з підприємства допомогли детально продумати сценарій, кожну роль та костюми. Поки не буду розкривати усіх карт, згодом ми презентуємо фільм. Сподіваюся, він припаде до душі глядачам,  поділилася Лілія Прокіпчук.

Спершу стрічку презентують працівникам ТзОВ «Бучачагрохлібпром», а згодом вона буде доступна для перегляду усім.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

11.07.2020 soroka
"Початок жнив – бентежний етап, бо з кожним кроком я можу бачити плоди роботи моєї команди", – Петро Гадз (фото, відео)
У четвер, 9 липня, на полях одного із найуспішніших аграрних підприємств Тернопільщини «Бучачагрохлібпром» почали збирати…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.