Через епідемію коронавірусу фінал Кубка України з футболу Тернопіль прийматиме у 2021 році

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 27.05.2020

Дане рішення вимушено прийняло керівництво Української асоціації футболу. Саме через непросту ситуацію із COVID-19, у файному місті проводити таке масштабне дійство — небезпечно.

Відтак, цьогоріч Кубок пройде у Львові, на резервному стадіоні, без глядачів.

«Ми опитували людей, розмовляли із мешканцями міста та області. Усі були в очікуванні Кубка в Тернополі. Адже, для нашого краю це надзвичайно важлива і довгоочікувана подія. Чи справедливо було проводити його БЕЗ ГЛЯДАЧІВ? Уявіть собі, що команда “Динамо” Київ грає у Тернополі, а ми це дивимося по телевізору. Ні, я вважаю — це несправедливим, і зважаючи на сьогоднішні обставини, небезпечним по відношенню до усіх наших шанувальників футболу, наших фанів. Я тішуся, що керівництво футбольної асоціації пішло нам назустріч і погодилися перенести фінал Кубка України у Тернополі на 2021 рік. Дасть Бог, в світі та нашій країні, зокрема, все стабілізується і ми ще з більшим захопленням зустрічатимемо футбольне свято у “файному”», - наголосив голова Асоціації футболу у Тернопільській області Тарас Юрик.

Додамо, що якби Кубок таки провели цьогоріч у Тернополі, без глядачів, наступний шанс для міста приймати фінал випав би щонайменше через 10 років.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

11.07.2020 soroka
"В українців закінчується терпіння, тому й виходять на акції протесту", – Олег Сиротюк
З послабленням карантинних обмежень в Україні почастішали акції протесту. Під стінами Тернопільської ОДА таких акцій…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.