Бучаччани дякують Петру Гадзу за святкові подарунки

Опубліковано в Соціум Автор  Soroka.biloboka 06.01.2020
Більше двох тисяч соціально-незахищених сімей Бучацького району напередодні новорічно-різдвяних свят отримали подарунки від відомого аграрія та мецената, Героя України, голови наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петра Гадза.
 
Родинам із всіх населених пунктів Бучаччини пропорційно роздали продуктові набори, до яких увійшли борошняні вироби, крупи, кутя, фрукти, мак, масло, ковбаси, риба, мед та солодощі.
 
Марія Шпуняр з села Ліщанці, яка має інвалідність першої групи, теж отримала святковий пакунок.
 
Жінка дякує Петру Івановичу Гадзу за турботу та каже, сюрприз – дуже приємний, оскільки продукти для святкового столу їй не по кишені, адже всі гроші йдуть на дороговартісні ліки.
 
– Приємно отримувати подарунки перед святами, але й сумно водночас. Аж тремтіння по тілу розходиться. Я вчилася у Кам'янець-Подільському університеті, потім 22 роки працювала в бухгалтерії, а зараз маю інвалідність першої групи, не ходжу. Коли ще на роботі працювала, тоді тебе за щось мали, а потім почали забувати. Доводиться виживати за мізерну пенсію, яка, до того ж, вся йде на ліки. Аби придбати продукти для столу, треба було ще знайти гроші, тому дуже вдячна Петру Івановичу за подарунок й за те, що пам’ятає,  поділилася Марія Шпуняр.
 
До слова, список сімей, які отримали продуктові набори, затверджували трьома підписами – голови міської, сільської чи селищної рад, священиків УГКЦ та ПЦУ.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.07.2020 soroka
«Податок на елітні автомобілі дозволить покращити українські дороги», – Андрій Богданець
В Україні планують почати оподатковувати не лише елітні автомобілі, але й ті, що мають середню…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.