Прийоми громадян головою Тернопільської облради дають результати

Опубліковано в Соціум Автор  soroka 14.03.2019
Сьогодні, 13 березня, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук провів черговий прийом громадян.

Відповідні зустрічі Віктор Овчарук організовує систематично для того, аби жителі краю мали змогу особисто звернутися до очільника області, зокрема щодо отримання матеріальної допомоги, з питань освіти, соціального захисту, охорони здоров’я.

Окрім звернень про допомогу, громадяни також висловлюють слова подяки за оперативне реагування облради щодо раніше зазначених потреб.

Так, тернополянка Галина Цінкевич висловила подяку Віктору Овчаруку за сприяння обласної ради у придбанні нової апаратури з діагностики серця немовлят для обласної дитячої лікарні.

– Від імені матерів щиро вдячна Вам та усьому депутатському корпусу обласної ради за оперативне вирішення нашої проблеми та виділення коштів з обласного бюджету для вкрай необхідного обладнання для обстеження хворих дітей, – наголосила тернополянка.

До слова, після завершення обговорення голова обласної ради дав відповідні завдання та доручення працівникам виконавчого апарату щодо розгляду та розв’язання порушених у ході зустрічі питань.

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.