У ТНЕУ відбувся ІІІ відкритий Кубок із настільного тенісу

Опубліковано в Соціум 18.12.2018
Днями у фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернопільського національного економічного університету відбувся ІІІ відкритий Кубок із настільного тенісу, присвячений Дню Андрія Первозванного.

Організували спортивний захід за підтримки ректора університету Андрія Крисоватого. У змаганнях взяли участь 56 осіб, серед них –  студенти тернопільських ЗВО та учні шкіл Тернопільської області.

У ІІІ відкритому Кубку з настільного тенісу були представлені такі номінації: у змішаному парному розряді (дівчина + хлопець) – 3 місце виборола команда Тернопільської ОДЮСШ № 2 (Івасіків Лілія, Іваницький Віктор); 2 місце – команда Тернопільської ОДЮСШ № 1 (Марчук Неля, Дерев’яник Віталій). Переможцем стала команда «Мікс» (Речицька Юлія (Бережани)), Сидорак Назарій (ТНЕУ).

Серед школярок: 3 місце – Івасіків Лілія (Тернопільська ОДЮСШ); 2 місце – Речицька Юлія (Бережани); Першість – Марчук Неля (Тернопільська ОДЮСШ).

Серед школярів: 3 місце – Дерев’яник Віталій (Тернопільська ОДЮСШ); 2 місце – Баковський Олександр (Бережани). Лідером став Іваницький Віктор (Тернопільська ОДЮСШ).

Серед жінок: 3 місце – Вдовиченко Вікторія (ТНЕУ); 2 місце – Чорнописька Світлана (ТНЕУ). 1 місце – Дворницька Марія (ТНЕУ).

Серед чоловіків: 3 місце – Пеляк Ярослав (ТНПУ); 2 місце – Сидорак Назарій (ТНЕУ). Золоту медаль виборов Руцький Сергій (ТНЕУ).

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2024 soroka
Кличко зустрівся у Києві з мером Гамбурга і розповів про допомогу від німецького міста-побратима
Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Гамбурга Петером Ченчером і розповів про нову партію…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…