На полях компанії ТзОВ «Бучачагрохлібпром» цьогоріч збирають цукрового буряка більше на 15%

Опубліковано в Економіка Автор  19.09.2018
На полях підприємства ТзОВ «Бучачагрохлібпром» відомого аграрія Петра Гадза продовжують збір урожаю цукрового буряка, який розпочався 11 вересня та триватиме до 1 листопада.

 – Цього року в порівняні із минулим ми значно розширили площу посіву цукрового буряка. Відтак, для того, аби вкластися у розроблений графік нам потрібно щодня викопувати 70 га цієї культури. Також у нас є погоджений графік вивезення урожаю до Чорткова. Наразі збираємо в урочищі за Ковалем, де площа посіву становить 124 га. Завтра плануємо завершити копку з цієї території. У нас вже є певні підрахунки щодо урожайності цукрового буряка. Відтак, порівняно з минулим роком із цієї плантації (124 га) ми зібрали приблизно на 15 % більший урожай, тобто з одного гектара ми отримуємо на 20-30 центнерів більше. Так само дещо вищою є цукристість буряка. За сприятливих погодних умов до 1 листопада ми завершимо копку цукрового буряка, а до середини листопада – його вивезення, – зазначає аграрій-інспектор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Леонід Усатюк.

До слова, отримувати стабільний урожай «Бучачагрохлібпром» допомагає розроблена технологія вирощування, посіву та підживлення цукрового буряка. Також заходи щодо збереження його листкової поверхні від хвороб. Не менш важливим є той факт, що у цьому аграрному підприємстві використовують лише закордонне насіння та підживлення від компаній-оригіналів.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.