На Тернопільщині найбільша ферма печериць Fungi Farm провела екскурсію для дітей (фото)

Опубліковано в Економіка Автор  soroka 15.08.2023
Вихованці літнього табору з Тернополя днями побували в гостях на Fungi Farm – найбільшій фермі печериць в Тернопільській області.
 
Малеча разом з вихователями відвідала виробничі потужності, що знаходяться на хуторі Хатки у Великоберезовицькій ОТГ.
 
Технолог підприємства Олександр Реднік провів для дітей екскурсію. Він розповів про процес вирощування грибів – від підготовки компосту до упакування печериць. Також малеча дізналася про корисні властивості грибів, спробувала свої сили у зборі шампіньйонів.
 
– У нас вже не вперше відбуваються такі екскурсії. Раді, що діти цікавляться нашою фермою. Ми показали їм, як вирощуємо печериці, піклуємося про гриби, створюємо сприятливі умови для їх росту. Охочі побувати на екскурсії самостійно нас знаходять через соцмережі та просять відкрити для них грибний світ. А ми, звісно, не проти, бо радіємо, коли наша робота викликає цікавість і захоплення, –зазначив співзасновник Fungi Farm Євген Саловський.
 
До слова, ферма печериць Fungi Farm понад 15 років вирощує високоякісні та екологічно чисті гриби. Теплиці знаходяться у передмісті Тернополя – селах Хатки та Пронятин. Команда Fungi Farm – досвідчені технологи з багаторічним стажем, які проходили навчання та стажування на найпопулярніших грибних фермах Польщі.
 
 
 

 

Прокоментувати:

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.