На Тернопіллі податок на доходи фізичних осіб сприяє розвитку місцевих бюджетів

Опубліковано в Економіка Автор  soroka 07.09.2019
У січні-серпні 2019 року суб’єкти господарювання Тернопільської області сплатили 2 млрд 450,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 464,4 млн грн більше, ніж у минулому році.

З усієї суми надходжень до державного бюджету платники спрямували 621,2 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 1 млрд 829 млн грн податку на доходи фізичних осіб, повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Варто мати на увазі, що платниками цього податку є як фізичні особи-резиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, і іноземні доходи, так і фізособи-нерезиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, а також податкові агенти.

До речі, даний платіж є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць. При цьому, основну частину в надходженнях цього платежу займає оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян. Тому протидія тіньовим процесам на ринку праці – одне із пріоритетних завдань ДПС в області. Серед вжитих заходів – роз’яснювальна та контрольно-перевірочна робота, застосована до суб'єктів господарювання, де існують ризики виплати нелегальної зарплати та мінімізації сплати податкових платежів.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.