Понад 2,3 млрд грн податкових платежів надійшло до місцевих скарбниць Тернопілля

Опубліковано в Економіка Автор  06.08.2019
Надходження місцевих бюджетів Тернопільщини за сім місяців цього року склали 2 млрд 315,4 млн грн, а це плюс 158,7 млн грн до очікуваного.

Порівняно з січнем-липнем 2018 року приріст надходжень місцевих скарбниць склав 409,7 млн грн або на 21,5 відсотка більше, повідомили у сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Лідерами серед платежів, які складають значну частку цих бюджетів, залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок на плата за землю. Так, до місцевих скарбниць перерахували 1 млрд 579,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 306 млн грн більше, ніж у січні-липні минулого року. Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили 349,3 млн грн єдиного податку, приріст цього платежу до відповідного періоду минулого року склав 53,2 млн гривень. 

Податкові надходження від плати за землю склали 204,9 млн грн, місцеві громади додатково отримали 36,6 млн гривень. Порівняно з минулим роком рівень сплати зріс на 35,1 млн грн або на 20,7 відсотка.

Крім того, місцеві бюджети отримали 67,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та 56,3 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

На території Тернопільщини діють 52 об’єднані територіальні громади, які зацікавлені у наповненні місцевих скарбниць у повному обсязі. Тому фіскальна служба тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування задля пошуку резервів та розширення бази оподаткування місцевих платежів.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.