Аграрії Збаражчини показали хороші результати збору сільськогосподарських культур

Опубліковано в Економіка Автор  soroka biloboka 23.10.2018
Управління економічного та агропромислового розвитку Збаразької райдержадміністрації інформує про успіхи збору врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.

Сільськогосподарськими підприємствами району зібрано ранніх зернових та зернобобових на площі 16,9 тис. га, намолочено у початково-оприбуткованій вазі 95,5 тис. тонн при середній урожайності 56,4 ц/га.

Найвищу урожайність зернових культур продемонстрували сільгосппідприємствах: «Берегиня добра» – 74,1 ц/га; «Біо-Лан» – 70,6 ц/га.; «Колосок» – 66,0 ц/га.

Відтак, висока урожайність озимого та ярого ячменю понад 63,5 ц/га – у підприємствах «Берегиня добра» та «Колосок».

Найвищі результати щодо збору озимої пшениці  показали такі сільгосппідприємства «Поділля» та «Агродружство Євішовіце Україна».

«Щедра нива» та «Нива» стали лідерами зі збору гороху. Середня урожайність якого склала 34,7 ц/га.

Найвища урожайність озимого ріпака виявилася у господарствах «Колосок» (40,0 ц/га), «Славутич» (39,4 ц/га) та «Поділля» (38,6 ц/га).

До слова, наразі аграрії району завершують обмолот гречки, соняшнику та сої. Також продовжують копання цукрових буряків і розпочали збирання кукурудзи на зерно.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.