У ТзОВ «Бучачагрохлібпром», яке входить в 10-ку кращих лідерів молочного ринку України – поповнення

Опубліковано в Економіка Автор  soroka biloboka 11.10.2018
Підприємство відомого мецената та Героя України Петра Гадза «Бучачагрохлібпром» продовжує розвивати тваринницьку галузь, поповнюючи свої фермерські угіддя новими породами тварин.

Так, на початку цієї осені у молочно-тваринницький комплекс, який знаходиться у селі Осівці, завезли понад  400 голів нетелів з Угорщини.

– Нетелі – це тільні телиці від 5 місяців. До нас на підприємство їх завезли з «мадярів» наприкінці серпня. На відміну від звичайних корів, вони дають приблизно на 30 % більше молока. Наша компанія продовжує стрімко розвиватися. До кінця цього року ми плануємо довести виробництво молока екстра класу на новий, якісно-кількісний рівень,  – зазначив заступник директора з тваринництва Сергій Іванович.

Нагадаємо, що на трьох власних молочно-тваринницьких комплексах ТзВО «Бучачагрохлібпром» утримується близько 3 000 голів дійного стада та 3 800 голів молодняку. Також компанія прославилася тим, що заготовляє кошерне молоко, яке потім експортується у найкращі магазини Ізраїлю.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.