Завдяки тернопільським благодійникам 300 діток готові до школи

Опубліковано в Відеоновини Автор  30.08.2018

Впродовж 24-х років у Тернополі відбувається благодійна акція «Шкільний портфелик». Започаткували таку ініціативу в благодійному фонді «Картіас», де цьогоріч для діток із малозабезпечених сімей, діток-сиріт або учасників АТО вдалося зібрати 300 шкільних ранців із необхідною канцелярією.

- Акція була розрахована на 300 осіб – це 300 шкільних портфеликів. Очевидно, що суми ми не вказуємо, адже це прохання наших благодійників. Але ніхто не залишиться без шкільного приладдя, - повідомив журналістам ТТБ директор Тернопільського обласного фонду «Карітас», отець Андрій Марчук, - в портфелі знаходиться певна кількість канцелярських товарів, що дає нагоду дитині відчути себе повноцінною серед інших і з Божим благословенням приступити до початку навчального року.

Більше: у сюжеті ТТБ.

Фото: «Карітас».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.06.2019 soroka
Ігор Побер: «Заява про розпуск парламенту значно підняла рейтинги президенту та його команді»
Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення ухвалили…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.