Завдяки тернопільським благодійникам 300 діток готові до школи

Опубліковано в Відеоновини Автор  30.08.2018

Впродовж 24-х років у Тернополі відбувається благодійна акція «Шкільний портфелик». Започаткували таку ініціативу в благодійному фонді «Картіас», де цьогоріч для діток із малозабезпечених сімей, діток-сиріт або учасників АТО вдалося зібрати 300 шкільних ранців із необхідною канцелярією.

- Акція була розрахована на 300 осіб – це 300 шкільних портфеликів. Очевидно, що суми ми не вказуємо, адже це прохання наших благодійників. Але ніхто не залишиться без шкільного приладдя, - повідомив журналістам ТТБ директор Тернопільського обласного фонду «Карітас», отець Андрій Марчук, - в портфелі знаходиться певна кількість канцелярських товарів, що дає нагоду дитині відчути себе повноцінною серед інших і з Божим благословенням приступити до початку навчального року.

Більше: у сюжеті ТТБ.

Фото: «Карітас».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

17.03.2019 soroka
Голова облpади Віктоp Овчаpук здійснює аналіз pезультатів пеpших етапів pефоpмування медицини в Теpнопільській області
З метою аналізу pезультатів пеpших етапів pефоpмування галузі медицини, pеалізованих закладами охоpони здоpов’я області, голова…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.