Управління Держархбудінспекції у Тернопільській області співпрацює з органами місцевого самоврядування

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka biloboka 01.10.2018
В рамках співпраці Держархбудінспекції з органами місцевого самоврядування та з ініціативи міського голови міста Заліщики Алли Квач, виконуючий обов’язки начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Тернопільській області Роман Медвідь відвідав місто Заліщики.

 Під час зустрічі було обговорено проблеми із самовільним будівництвом у місті, зокрема очільника міста хвилювала ситуація з ухиленням забудовників від сплати пайової участі у розвиток населеного пункту, повідомляє dabi.gov.ua 

За результатами конструктивного діалогу та після спільного об’їзду сумнівних будівництв був сформований перелік об’єктів, щодо яких міською радою будуть ініційовані позапланові перевірки.

Крім того, в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Тернопільській області роз’яснив працівникам Заліщицької міської ради норми чинного містобудівного законодавства щодо порядку залучення і розрахунку розміру пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та наголосив, що Держархбудінспекція відкрита для співпраці з органами місцевого самоврядування та готова надавати консультативну допомогу щодо реалізації містобудівних повноважень.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.04.2019 soroka biloboka
Аваков дотримав обіцянку, не допустити фальсифікацій на виборах, – експерт
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виконав свою обіцянку, не допустивши фальсифікацій на виборах президента України.…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.