Управління Держархбудінспекції у Тернопільській області співпрацює з органами місцевого самоврядування

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka biloboka 01.10.2018
В рамках співпраці Держархбудінспекції з органами місцевого самоврядування та з ініціативи міського голови міста Заліщики Алли Квач, виконуючий обов’язки начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Тернопільській області Роман Медвідь відвідав місто Заліщики.

 Під час зустрічі було обговорено проблеми із самовільним будівництвом у місті, зокрема очільника міста хвилювала ситуація з ухиленням забудовників від сплати пайової участі у розвиток населеного пункту, повідомляє dabi.gov.ua 

За результатами конструктивного діалогу та після спільного об’їзду сумнівних будівництв був сформований перелік об’єктів, щодо яких міською радою будуть ініційовані позапланові перевірки.

Крім того, в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Тернопільській області роз’яснив працівникам Заліщицької міської ради норми чинного містобудівного законодавства щодо порядку залучення і розрахунку розміру пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та наголосив, що Держархбудінспекція відкрита для співпраці з органами місцевого самоврядування та готова надавати консультативну допомогу щодо реалізації містобудівних повноважень.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

13.12.2018 soroka biloboka
Лілія Гриневич та Арсеній Яценюк поспілкувалися зі студентами ТНЕУ
Під час відкритої лекції 11 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та економіст,…

Подорож вихідного дня

31.10.2018 Мирoслав Кoрицький
Тернопільський студент поділився враженнями від поїздки до Німеччини
 Для мене ця iстoрiя рoзпoчалася навеснi 2018, кoли я пoбачив кoнкурс на участь у мiжнарoднoму…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.