У Тернополі словацький письменник презентував книгу «Мед і сіль»

Опубліковано в Життя краю Автор  Анастасія Мархоцька 05.04.2017

У Тернополі , 4 квітня, відбулась презентація книги «Мед і сіль», яку видав голова Спілки українських письменників Словаччини Іван Яцканин ( м. Пряшів).

-         Це моя не перша книга, але четверта книга в Україні, видана книга у Тернополі тому я і приїхав щоб про неї заговорити і презентувати її  - розповідає автор Іван Яцканин.

Живе і працює автор в місті Пряшів. Займається художнім перекладом, літературознавством, літературною критикою, публіцистикою, редактор літературного журналу «Дукля» та українського дитячого журналу « Веселка».

Книга пана Івана – це збірка психологічних оповідань і повістей. Він розповідає, що коли дарує її жінкам то завжди радить читати ввечері і випити трішечки коньячку з лимоном, тоді все буде добре і нічого не залякуватиме.

На запитання чому саме така назва книги автор розповідає про життя :

-         «Солодке і солоне – це ж про життя, одного разу може бути солодким , а іншого солоне. Життя це і є контраст».

Володимир Барна розповів про те що, книга «Мед і сіль» включена до програми « Українська книга» і тому сьогодні вона поїде у кожну область, до кожної бібліотеки , наклад буде розповсюджений у межах нашої держави.

 

-         Те, що він випустив таку книжку,  це знакова річ, тому що цього року ми його номінували на Шевченківську премію. Він цікавий як письменник , той словесний ряд який він створює у своєму просторі , саме в Словаччині, долучає до нашого українського неба ось ту найзахіднішу гілку українського простору яка проектується в особливий духовний спосіб  і у нас, - на завершення додає Володимир Барна, голова української літературно – мистецької фондації, заступник голови асоціації поетів України.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.05.2020 soroka
"Вимагаємо пояснень від Шмигаля стосовно поїздки Яценюка у Чернівецьку область", – тернопільський нардеп Андрій Богданець
Народні обранці від «Слуги Народу» спрямували депутатське звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу спільного…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.