На три дні Тернопіль перетворить на "літературну столицю"

Опубліковано в Життя краю 04.04.2017

З 12 по 14 травня у Тернополі відбудеться вже 5-ий ювілейний, Мистецький фестиваль  «Ї»  - це триденна подія, наповнена нестримним зарядом енергії, яка вирує у межах вільного і натхненного арт-простору.  Захід традиційно відбувається у Тернополі, гуртуючи навколо себе найвідоміших представників сучасного літературного процесу, музикантів та художників, які просто не мислять свого життя без творчості. 

Фестиваль проводиться з метою популяризації сучасного українського мистецтва серед молоді, тернополян та гостей міста. Завдяки насиченим денним та нічним програмам нудьгувати тут точно не доведеться. На Вас чекає величезна кількість: 
  • презентацій книжок добре знаних та новоспечених авторів; 
  • прес-конференцій; 
  • відвертих та епатажних читань; 
  • яскравих виступів музичних колективів; 
  • виставок неординарних картин та фотографій; 
  • показів відеопоезій та документального кіно. 
Пам’ятаймо, що саме мистецтво допомагає виокремитись і ніколи губитись у цьому світі. Літера «Ї» є символом нашої з Вами унікальності. Не соромтеся власної приналежності. 
«Ї» - твоя культурна ідентифікація! 
Детальніша інформація за посиланнями:
http://festji.com/

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.