Почали підготовку до реконструкції площі перед пам’ятником Бандері (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  Тетяна Христюк 28.02.2017

У парку ім. Т. Шевченка почали підготовку до реконструкції, зокрема, почали обгороджувати площу перед пам’ятником Степану Бандері. Проект реконструкції в ході роботи зазнав змін і замість традиційної вишиванки перед монументом буде змінений графічний візерунок.

До проекту площі свої рекомендації, на прохання міської влади, надали представники Urban.te. Вони запропонували кілька варіантів і було прийнято рішення візерунок викладення бруківки на площі змінити.

-         Як сказано в дописі на нашій сторінці, це всього наші рекомендації. Проект розробляли інші проектанти. Затвердженим був тільки візерунок бруківки на самій площі. Щодо решти проектних рішень, то закінчена робоча документація відмінна від наших рекомендацій, - розповіла учасник Urban.te, Олена Джула-Райфшнайдер.

Також в Urban.te додають, що стара візуалізація проекту, що із вишиванкою і раніше поширювалась інтернетом, вже не актуальна, навіть за межами площі. В результаті співпраці проект зазнав деякий змін.

 

Окрім того у парку будуть облаштовані додаткові доріжки, а також закупили нові зелені насадження.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.05.2020 soroka
"Вимагаємо пояснень від Шмигаля стосовно поїздки Яценюка у Чернівецьку область", – тернопільський нардеп Андрій Богданець
Народні обранці від «Слуги Народу» спрямували депутатське звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу спільного…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.