У Тернополі провели патріотично-розвивальний квест для дітей з інвалідністю (фоторепортаж)

Опубліковано в Життя краю 22.09.2023
 
Вчора на набережній Тернопільського ставу відбувся патріотично-розвивальний квест для вихованців Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Без обмежень».
 
Захід приурочили до Всесвітнього дня миру, який щороку відзначають 21-го вересня.
 
Таким чином спеціалісти установи хотіли потішити дітей та прищепити їм любов до рідної країни, каже директор комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Без обмежень» Катерина Горохівська.
 
– Ми вирішили влаштувати нашим діткам цікавий квест в патріотичному стилі. Серед завдань були здебільшого навчально-розвивальні вправи, з якими дітки вже знайомі: нанизування предметів на мотузку, боулінг, творчі майстер-класи та збирання овочів для приготування борщу, – розповідає Катерина Горохівська. – Мета заходу нагадати дітям та батькам, що зараз Україна переживає нелегкий період.Тож сьогодні всім потрібно згуртуватися, шукати в кожній миттєвості позитивні емоції, наповнюючи своє серце добром та щирістю заради світлого майбутнього.
 
Учасників свята розділили на дві команди, кожна з яких виконувала свої завдання, аби отримати винагороду – частинки карти України. Після завершення квесту частинки пазла об’єднали у карту, з якою зробили спільне фото.
 
Свята для вихованців в установі проводять нерідко, однак квест організовують вперше.
 
Вихованець центру комплексної реабілітації Устим на свято прийшов разом з мамою Марією. Жінка каже, захід сподобався їм обом.
 
– Ми завжди долучаємося до свят, які проводять в центрі. Устим завжди отримує тільки позитивні враження. Реабілітацію в установі проходимо вже втретє. Заклад чудовий, тут прекрасні спеціалісти, які завжди знайдуть підхід до дитини. Ми бачимо позитивний результат, – говорить Марія.
 
Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки – пряники з зображеннями.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.