«Ці страшилки не зовсім відповідають дійсності», – новий очільник поліції Тернопільщини про свою жорсткість

Опубліковано в Життя краю 28.06.2023

Учора в Головному управлінні Нацполіції в Тернопільській області представили нового очільника.

Ним став 42-річний Сергій Зюбаненко з Полтавщини. До призначення на Тернопільщину Зюбаненко обіймав посаду начальника управління внутрішньої безпеки поліції Волині.

На новій посаді Зюбаненко вже встиг змінити графік роботи – робочий день в управлінні починається не 9:00 ранку, а з 8:00. Окрім цього, суботу він також зробив робочим днем.

Відповідаючи на питання журналістів, Зюбаненко зауважив, що не боїться негативу з боку підлеглих. Він вважає, що такі зміни матимуть хороший результат.

– Я більше боюся негативу з боку громадян, яким ми маємо служити. Зрозуміло, що поліцейські – також громадяни, але вони приймали присягу. До того ж, у нас йде війна, зазначив Сергій Зюбаненко.

«Я тут не для того, щоб створити людям якісь незручності»

У Тернополі подейкують, що  Зюбаненко – жорсткий керівник, втім головний поліцейській області такі чутки про себе спростовує.

– Ті страшилки, які ходять, вони не зовсім відповідають дійсності. Я жорсткий до самого себе. Якщо я вимагаю в себе, то, звісно, що я вимагаю більше і від підлеглих. На попередніх посадах це давало результат, це апробований механізм. Я тут не для того, щоб створити людям якісь незручності створити, а для того, щоб швидко вникнути в ситуацію області, – наголосив Зюбаненко.

Також він додав, що будуть, ймовірно, довші чи незаплановані наради.

– Не підлеглі, не працівники поліції сидять тут до 10-ої години вечора, а я. Я можу дозволити собі затримати свого заступника, начальників структурних підрозділів. Вони по вертикалі мають створити такі умови для підлеглих, щоб вони встигали все робити в робочий час. Я не фанат того, щоб люди сиділи до ночі і працювали. Я розумію, що є побутові, сімейні питання. Я така ж сама людина. Щоб я швидше вник, у нас можуть бути довші наради чи незаплановані, розповів Сергій Зюбаненко.

«Хто не задоволений – в нас є інші професії»

Що стосується суботи, очільник обласної поліції підкреслив, що в українських воїнів зараз немає вихідних.

– Вибачте, на фронті ж немає суботи, неділі, так?! То чому мають поліцейські більше відпочивати і менше приділяти уваги роботі? Коли я буду задоволений тими процесами, які відбуваються, тоді будемо змінювати графік. Поліцейські будуть раді, коли бачитимуть результат своїй роботи. Хто не задоволений – будь ласка, в нас є інші професії. Тільки результат покаже, чи правильний це підхід, чи ні, – підсумував Зюбаненко.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

22.02.2024 soroka
Аграрій Петро Гадз придбав трактор для господарських потреб психоневрологічної лікарні
Герой України, власник агрокомпанії «Бучачагрохлібпром» та господарства «ГАДЗ» Петро Гадз придбав трактор «Скаут» для Тернопільської…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.