Боєприпаси з ураном в Тернополі не вибухали – голова ОВА Володимир Труш

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 15.05.2023

Інформація про нібито вибух на Тернопільщині боєприпасів зі збагаченим та збідненим ураном, яку поширюють у соцмережах  – фейкова.

Про це під час брифінгу повідомив очільник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

– Цю інформацію поширюють люди, які  працюють на ворога.  Їхня мета  – підняти паніку та дестабілізувати ситуацію. Офіційно заявляю: ніякі боєприпаси під час ракетної небезпеки не вибухали. Збагаченого та збідненого урану в Тернополі немає, – пояснює Володимир Труш. – Коли гасили пожежу було вигорання пластмаси, полімерних виробів тощо, тому міг бути запах в повітрі. Це було прогнозовано і нейтралізовано працівниками ДСНС. Після гасіння пожежі екологи зробили відповідні заміри та є результати. Причин для хвилювання немає.

Начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол також додав, що з початку війни за рішенням Тернопільської ОВА рівень радіації вимірюють двічі на день.

– Тернопіль є одним з міст, де найчистіше повітря. Безпека у нас в пріоритеті. Тому не вірте фейкам, не поширюйте цю інформацію та не допомагайте ворогу,  додає Володимир Труш.

Головне фото: Головне управління ДСНС України у Тернопільській області

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.09.2023 soroka
ЗУНУ – перший університет в Україні, який використовує систему електронної черги від «Q-nomy»
Західноукраїнський національний університет – перший заклад вищої освіти України, який використовує систему електронної черги компанії…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.