Тернопільський козак підкорив Америку

Опубліковано в Життя краю 18.03.2016

За отримав подарунок і в Україні.

Чемпіона серед бодібілдерів Олега Кривого привітав із визначною перемогою заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

Нагадаємо, на престижному турнірі "Арнольд Классік", який нещодавно відбувся в Америці, тернополянин зайняв почесне перше місце серед бодібілдерів-любителів.

«Ви продемонстрували усьому світу наскільки українці сильна нація, — зазначив Юрій Юрик. — Для нас зараз важливо здобувати перемогу на всіх без винятку фронтах. Тож дякую вам за вашу наполегливу працю. За те, що популяризуєте наш край та Україну на міжнародному рівні».

В знак підтримки, вдячності, а також мотивації на подальші досягнення Олегові подарували цінний подарунок. У свою чергу атлет-переможець подякував, що в такий нелегкий для України час представники місцевої влади зацікавлені у розвитку спорту.

«Олег міг здобути перемогу в абсолютному заліку, тобто стати кращим з кращих, — переконаний директор Департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ТОДА Віктор Мацикур. — Виявляється, що до абсолютної перемоги йому забракло всього лиш одного голосу».

 

До слова, спортивні фахівці називають Олега Кривого відкриттям року. Окрім вищевказаної нагороди, тернополянин володіє й іншими престижними нагородами: Абсолютний чемпіон Європи IFBB 2015 року, чемпіон України 2014 року, переможець Кубка Києва 2015 року, Майстер спорту міжнародного класу України. Абсолютний чемпіон України 2015 року.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

22.02.2024 soroka
Аграрій Петро Гадз придбав трактор для господарських потреб психоневрологічної лікарні
Герой України, власник агрокомпанії «Бучачагрохлібпром» та господарства «ГАДЗ» Петро Гадз придбав трактор «Скаут» для Тернопільської…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.