У Тернополі люди з інвалідністю виготовляють окопні свічки та моляться за воїнів (фото, відео)

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 22.11.2022

У тернопільській майстерні «Вертеп», що діє на території Церкви Матері Божої Неустанної Помочі, щодня кипить робота. Люди з інвалідністю, які є учасниками міжнародної спільноти «Лярш», виготовляють окопні свічки для українських воїнів.

Починається ранок з молитви, а далі волонтери приступають до роботи. Кожного дня вони створюють по кілька десятків свічок.

Менеджер майстерні «Вертеп» Світла Безп’ятчук каже, місія спільноти «Лярш» – створити особливе місце для людей з інвалідністю, де їх приймають та люблять. Тут «друзі» (так називають учасників «Ляршу») не лише спілкуються, але й роблять багато корисних справ.

–  З настанням холодів ми вирішили, що можемо у свій спосіб допомогти українським захисникам. Так з’явилася ідея створювати окопні свічки. Завдяки їм військові можуть зігрітися, висушити одяг, розігріти чи навіть приготувати їжу, – зазначила Світла Безп’ятчук. – Спершу ми скручуємо картон, поміщаємо його у бляшанку, а потім заливаємо гарячим парафіном. Багато свічок, які не догоріли нам приносять з церкви. Тут ми їх чистимо, кидаємо у чайник і розтоплюємо. Робота кропітка, але результат того вартує.

Окрім цього, учасники майстерні створюють іконки, свічки, мило, коралі з бісеру і вовни, ялинкові прикраси, писанки, шопери, рушнички, вітальні листівки, вервички, малюють картини.

Учасниця «Ляршу» Оленка каже, окрім створення свічок, дуже полюбляє працювати з бісером та готувати.

– Мені дуже подобається робити прикраси з бісеру, а також готувати. Тут ми навіть випікаємо смаколики, – розповіла Оленка.

Детальніше – у відео.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.