Кошти здобув на чемпіонаті в Німеччині: Ігор Побер передав термобілизну та спальники для ЗСУ (відео) 

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 18.11.2022
Тернопільський спортсмен Ігор Побер взяв участь у чемпіонаті світу з паверліфтингу, що проходив у Німеччині, аби допомогти ЗСУ.
 
На змаганнях Ігор Побер не тільки здобув титул чемпіона світу, а й встановив рекорд підйому штанги на біцепс.
 
Він підняв вагу 125 кг, перевершивши на 13 кг попередній рекорд у своїй ваговій категорії. 
 
– В мене була домовленість з організатором чемпіонату, що всі стартові внески, які платять учасники змагань, вони передадуть на закупівлю військової амуніції, – зазначає Ігор Побер. – Також це все могло не відбутися без нашої великої української діаспори. Це і наші колишні тернопільські футболісти, з якими я там зустрівся, та громада українців в Тюрингії, яку очолює виходець з Коломиї Василь Вітенко. У Німеччині він проживає вже понад 25 років. Завдяки їм допомогу, яку я привіз, а це 200 пар білизни, спальні мішки та багато інших речей, які ми передали нашим захисникам, я зміг доставити.
 
Усю придбану амуніцію передали військовим. Зокрема теробороні та силам спеціальних операцій ЗСУ.
 
– До волонтерського центру «Платформа єдності» звернулася Обласна військова адміністрація про те, що нашій тернопільській теробороні потрібна термобілизна. Люб’язно відгукнувся Ігор Побер, який їхав на Чемпіонат світу з паверліфтинг в Німеччину, де він переконав організаторів, що весь призовий фонд потрібно передати для потреб України. На ці кошти було закуплено термобілизну і передано на наш фонд Ігорем Побером, а вже  ми передаємо в тероборону Тернополя, – говорить засновник волонтерського центру «Платформа єдності» Тарас Серетний.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.