На Тернопільщині хочуть започаткувати нову традицію

Опубліковано в Життя краю Автор  11.03.2016

Яка би сприяла патріотичному вихованню.

Про підготовку проектів у сфері  військо-патріотичного виховання на Тернопільщині йшлося на нараді, яку 11 березня провів заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

«Є ідея провести теренову гру, - констатував директор департаменту  сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур. – Вона повинна включати інтелектуальні змаги, спорт, а також навики поводження зі зброєю.  Було б дуже добре, якби вона стала традиційною».

Крім того, йшлося про організацію вишкільних таборів на теренах краю. Відтак присутні висловили своє бачення проведення заходів. Особливу увагу присвятили інформаційній кампанії.

«Нам дуже важливо запустити проморолики, які б доносили інформацію до школяряів, їхніх батьків, - акцентував увагу  Юрій Юрик. – Інформаційно-роз`яснювальна робота дуже важлива, і від неї залежить чимало».

 

За результатами наради заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.01.2021 soroka
Народний депутат від «Довіри» Микола Люшняк підтримав жителів Тернопільщини, які виступили проти «тарифного зашморгу»
На Тернопільщині люди продовжують масово виходити на акції протесту проти підвищення тарифів на газ та…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.