На Тернопільщині хочуть започаткувати нову традицію

Опубліковано в Життя краю Автор  11.03.2016

Яка би сприяла патріотичному вихованню.

Про підготовку проектів у сфері  військо-патріотичного виховання на Тернопільщині йшлося на нараді, яку 11 березня провів заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

«Є ідея провести теренову гру, - констатував директор департаменту  сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур. – Вона повинна включати інтелектуальні змаги, спорт, а також навики поводження зі зброєю.  Було б дуже добре, якби вона стала традиційною».

Крім того, йшлося про організацію вишкільних таборів на теренах краю. Відтак присутні висловили своє бачення проведення заходів. Особливу увагу присвятили інформаційній кампанії.

«Нам дуже важливо запустити проморолики, які б доносили інформацію до школяряів, їхніх батьків, - акцентував увагу  Юрій Юрик. – Інформаційно-роз`яснювальна робота дуже важлива, і від неї залежить чимало».

 

За результатами наради заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.01.2020 soroka
У Тернопільському національному медичному університеті стартував Перший Галицький хірургічний форум
Форум під назвою «Інноваційні технології в хірургії», присвячений 100-річчю з дня народження видатного хірурга, педагога,…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.