В Тернопільську міську раду пускатимуть лише вакцинованих та з тестом на COVID-19

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 12.10.2021

Сьогодні, 12-го жовтня відбулося засідання Тернопільського міського штабу для боротьби з корона вірусом, під час якого, зважаючи на епідситуацію в області, було прийнято ряд обмежень.

Зокрема, з 18-го жовтня відвідати структурні підрозділи Тернопільської міської ради можна лише за наявності документу, який підтверджує щеплення принаймні однією дозою вакцини від COVID-19, результату ПЛР чи експрес-тесту або документу про перенесену хворобу  COVID-19.

Таку пропозицію під час засідання висунув керівник міського відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак.

– Таким чином ми зможемо убезпечити як і самих відвідувачів так і працівників органів місцевого самоврядування, – зазначив Василь Даньчак.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.01.2022 soroka
Микола Люшняк зустрівся з військовослужбовцями підрозділу 44-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ
До військовослужбовців першого окремого дивізіону 44-ої окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола, що дислокується у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.