Пусті ринки та поодинокі порушники: як під час локдауну виглядають тернопільські ринки (фоторепортаж)

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 14.01.2021

Від початку цього тижня у Тернополі ввели локдаун. Найбільше нові обмеження вдарили по закладах громадського харчування, ТРЦ та спортивних залах, адже їм вкотре довелося припинити роботу.

Під забороною опинилися й продавці непродовольчої продукції — одяг, взуття, іграшки, канцтовари, одноразовий посуд, вазони та ряд  інших товарів в наступні тижні купити не вийде.

Журналісти «Сороки» вирішили перевірити, як у  часи локдауну виглядають місцеві ринки та чи дотримуються цих вимог підприємці.

На Центральному ринку Тернополя пусто. Практично всі торгові ятки закриті, а навколо — ні душі. Зараз тут можна зустріти лише продавців продовольчих товарів та нечастих порушників карантинних норм.

На багатьох ятках можна побачити оголошення «Працюємо онлайн» та контактні номери продавців.

Проте, овочевий ринок працює в звичному режимі. Поодинокі ятки, які торгують промисловими товарами, тут також припинили свою діяльність.

Схожу ситуацію спостерігаємо й на ринку, що розташований на вулиці 15 Квітня. Торгівельні ряди, де зазвичай можна придбати одяг, взуття та канцтовари, наразі зачинені. Йдучи повз ятки, можна зустріти лише обмінників валюти та поодиноких продавців «некарантинної» продукції. Проте оголошень про онлайн-торгівлю не видно.

На критому ринку «Оріон» левова частка магазинів також наразі зачинена. Ліва від центрального входу частина ринку, де торгують лише продовольчими товарами, наразі повністю закрита від покупців.  Там немає світла, а прохід перегороджено обмежувальними стрічками. Біля них сидять місцеві працівниці, які й розповіли «Сороці», що проходу далі немає, адже ця частина ринку не працює і буде закрита до кінця локдауну. На деяких висить оголошення про онлайн-торгівлю та контакти продавця.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

15.01.2021 soroka
«Cитуація щодо чергового необґрунтованого підвищення тарифів є неприпустимою!», — Михайло Головко
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко озвучив свою позицію щодо нововведених керівництвом країни тарифів на…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.