Тернополянам розповіли про "вкрадене Різдво" (фоторепортаж)

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 30.12.2020

Вчора у Тернополі презентували дитячу пригодницьку казку «Таємниця червоного чоловіка або вкрадене Різдво».

Книгу було створено у співавторстві тернопільської письменниці Ірини Мацко та львівського мультиплікатора Сергія Гармаша.

За словами авторів, «Таємниця червоного чоловіка або вкрадене Різдво» – це історія про Тернопіль, тож для містян вона буде особливо цікавою.

Ця різдвяна казка, як на мене, дуже незвична. Вона цікава й тим, що розповідає про наш Тернопіль. Там є місцеві локації, прив'язка героїв до нашого міста тому, думаю, що це буде цікаво почитати діткам, –  говорить Ірина Мацко.

Ідея цієї історії появилася ще рік, кажуть автори.

 – Сама ідея зародилася під час презентації ще одної книжки про Тернопіль рік тому. Разом з п’ятикласниками, які були там, ми, власне, й почали розвивати цю історію. Обговорили характер героїв, їх імена, де це має відбуватися і, відповідно, тому  там є наше чудове озеро. Це напевно перший такий досвід, коли казка народилася з спроби казкарювати просто під час презентації, – розповідає Ірина Мацко.

За словами авторів, така співпраця у них вперше.

– Не можу сказати, що ця робота була важкою. Ми поговорили, продумали основні деталі. В обговоренні воно все народжувалося, – каже Сергій Гармаш.

Під час презентації автори зачитали уривки казки та разом з присутніми на заході дітьми спробували придумати нову історію.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

15.01.2021 soroka
«Cитуація щодо чергового необґрунтованого підвищення тарифів є неприпустимою!», — Михайло Головко
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко озвучив свою позицію щодо нововведених керівництвом країни тарифів на…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.